Nyitott pozíciók

Irodai asszisztens

Kik vagyunk?

A Complexpress Logisztika Kft. Magyarország meghatározó fulfillment szolgáltatója, 15 éves múltra tekint vissza. A legszélesebb szolgáltatási portfóliót kínálva teljes, 4PL webshoplogisztikát nyújt ügyfeleinek nemzetközi szinten.

Kit keresünk?

Keressük azt az agilis, ügyfélorientált, folyamatokban gondolkodni tudó munkatársunkat, aki az ügyvezető és az üzletfejlesztési vezető napi munkáját támogatja, mint irodai és marketing asszisztens.

Milyen feladataid lesznek?

  • Legfőbb feladatod az ügyvezető, valamint az üzletfejlesztési vezető munkájának támogatása, céges ügyeinek szervezése, koordinálása lesz.
  • Megbeszélések, programok szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentációk precíz biztosítása, rendezvényeken való megjelenéseink leszervezése.
  • Kapcsolattartás külső partnereinkkel és a működésünket támogató társterületeken dolgozó kollégákkal.
  • Általános adminisztrációs és marketing támogatási feladatok, pl. megjelenésünk gondozása a közösségi médiában.
  • A fentebb leírt feladatokon kívül lehetnek ad hoc felmerülő ügyintézések, amelyben számítunk problémamegoldó képességedre és rugalmasságodra.

Mit várunk Tőled?

  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat és felsőfokú végzettség.
  • A személyi asszisztens pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, valamint magabiztos MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook).
  • A Wordpress CMS ismerete előnyt jelent.
  • A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a magas szintű, udvarias kommunikáció szóban és írásban, amely a kiemelkedő helyesírást is magában foglalja.
  • Mivel a feladatok változó mennyisége miatt fontos, hogy megfelelően tudd kezelni az aktívabb és a csendesebb időszakokat is, tudj priorizálni.
  • A rád bízott feladatok pontos, precíz elvégzése alapvető számodra.
  • Merj kérdezni, ha valamit nem értesz. Mi csak örülünk a kérdéseknek.

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • Hosszú távú perspektíva vár, nettó 250-300e Ft jövedelemmel, egy jó hangulatú, fiatalos csapatban!
  • Támogatjuk a fejlődési törekvéseidet, tudás iránti olthatatlan vágyadat, előrelépési céljaidat.
  • Számunkra kiemelten fontos a munka-magánélet egyensúly. Tervezhető munkaidőt kínálunk heti 40 órában, szabad hétvégékkel.

Ugye Neked is fontos a megfelelő munkakörnyezet? Várunk dinamikus csapatunkba, kapcsolj velünk a következő fokozatra!

A jelentkezésnél törekedj arra, hogy minél részletesebb, pontos és valósághű képet mutass magadról, hiszen a fizetési sávban ennek megfelelő ajánlatot adunk majd számodra!

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@complexpress.hu emailcímre várjuk!

Innováció a webshoplogisztika
és csomagküldés területén

Értesüljön Tőlünk az igazán fontos dolgokról!

Kérem a tájékoztatást

Kapcsolat

Complexpress Logisztika Kft.

Cégjegyzékszám: 01-09-980739
Adószám: 12132553-2-41
Cím: 1033 Budapest, Szentendrei út 89-95. - PP Center

Azonnali elérhetőségeink

Központi ügyfélszolgálat:
Telefon: 06-1-203-4681
Mobil: 06-30-694-2465
E-mail: ugyfelszolgalat@complexpress.hu

Logisztikai üzletág:
E-mail: logisztika@complexpress.hu

Értékesítés:
E-mail: sales@complexpress.hu